<< ФОРУМ ПРО АЛВЕО >> ALVEO - источник здоровья!

Поговорим об ALVEO

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Поговорим об ALVEO » Мой новый автомобиль с Акуной » Ищу курсы Ит для детей


Ищу курсы Ит для детей

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Здравствуйте, форумчане! Я ищу курсы по информационным технологиям для моего сына/дочери. Хотелось бы найти опытных преподавателей и интересную программу. Если у вас есть опыт или знаете хорошие компании, поделитесь, пожалуйста!

0

2

IT Generation - це чудовий вибір для батьків, які хочуть надати своїм дітям можливість вивчати програмування. Моя донька вже рік вивчає програмування в Академії Покоління IT і її прогрес вражає мене. Програми курсів добре структуровані, і викладачі професійно подають матеріал. Моя донька із задоволенням відвідує заняття та ставить перед собою нові цілі у навчанні. Команда IT Generation дійсно робить все можливе, щоб діти розвивалися в сфері технологій. Я рекомендую курси javascript для дітей всім батькам, які хочуть підтримувати інтерес своєї дитини до програмування та інновацій.

0

3

Мої діти записалися на IT курси з нуля в Lemon School. Тут великий вибір навчальних напрямків, кожен може обрати для себе потрібне навчання... Заняття проходять в зручний час і ментори завжди готові допомогти.
Школа програмування "Лимон" https://lemon.school/ працює за сучасними програмами, тому рекомендую.

0

4

Много интересных предложений от школы Lemon и цены у них доступные. Спасибо.

0


Вы здесь » Поговорим об ALVEO » Мой новый автомобиль с Акуной » Ищу курсы Ит для детей